No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mourinho: Bale ka nevojë për pak kohë!

Mourinho: Bale ka nevojë për pak kohë!

Tottenham pritet të zhvillojë sonte në orën 18:55 sfidën e dytë të fazës së grupeve të Europa League, ku të besuarit e Jose Mourinhos luajnë në transfertë kundër Royal Antwerp.

Trajneri portugez gjatë konferencës së zakonshme për shtyp para takimit,është ndalur dhe tek Gareth Bale. Mou vlerëson sjelljen e lojtarit si dhe paralajmëron se ai do të kthehet shumë shpejt në formën e tij më të mirë.

“Si fillim reputacioni është i rëndësishëm, por faktet janë diçka tjetër. Do të doja të kisha reputacionin e Bale si dhe eksperiencën e katër Champions League që ka fituar, Unë kam vetëm dy. Faktet tregojnë që Gareth bëri një ndryshim tek Real Madrid.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments