No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin!

Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin!

Largimi i presidentit Josep Maria Bartomeu nga Barcelona mund të ndikojë dhe tek e ardhmja e Leo Messit. Ekipi katalanas beson se mund të ketë një “dashuri” të re mes palëve.

Drejtuesit e rinj do të nisin menjëherë me kontaktet për argjentinasin, në mënyrë që të kenë sërish pika takimi mes palëve. 33-vjeçarit i mbaron kontratë në fund të edicionit dhe me shumë mundësi do të largohet.

Ekipi blaugranas fitoi ndaj Juventusit në ndeshjen e djeshme, por Messi nuk ishte i kënaqur. Ai dallohej dhe gjatë ndeshjes se kishte pakënaqësi ndaj Dembelesë dhe nuk ka kimi me Griezmann. Largimi i Suarezit ka ndikuar te humori i lojtarit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments