No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Liverpool, në janar mund të vijë një tjetër yll nga Bayern-i

Liverpool, në janar mund të vijë një tjetër yll nga Bayern-i

Liverpool do të kërkojë të marrë David Alaba nga Bayern Munich në janar.

Austriaku ka refuzuar ofertën e bavarezëve për rinovimin e kontratës dhe mund të ndjekë gjurmët e Thiago Alcantara.

Sipas Bild, Bayern nuk ka arritur të gjejë një marrëveshje me mbrojtësin në raundin e fundit të negociatave.

28-vjeçari, i cili mund të luajë si qendërmbrojtës, mbrojtës i majtë dhe mesfushor, është një objektiv i Të Kuqve.

Kontrata aktuale e Alaba-s skadon verën e ardhshme dhe ai mund të largohet me kosto zero atëherë ose të nënshkruajë një para-kontratë me një klub tjetër në janar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments