No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Formacionet zyrtare të Basaksehir-PSG, Tuchel i beson heroit të fundjavës

Formacionet zyrtare të Basaksehir-PSG, Tuchel i beson heroit të fundjavës

Paris Saint Germain do të luajë në transfertë kundër Basaksehir në javën e dytë të Champions League.

Francezët do të paraqiten në këtë ndeshje me shtatë mungesa, mes të cilëve janë edhe Mauro Icardi dhe Marco Verratti.

Trajneri i kampionëve të Francës ka vendosur t’i besojë nga minuta e parë italianit Kean, i cili ka shkëlqyer në fundjavë me dy gola kundër Dijon.

Formacionet zyrtare

Basaksehir (4-3-3): Gunck; Rafael, Skrtel, Epureanu, Bolingoli; Ozcan, Topal, Kahveci; Visca, Crivelli, Turuc.

Paris Saint Germain (4-2-4): Navas; Florenzi, Pereira, Kimpembe, Kurzawa; Di Maria, Marquinhos, Herrera, Neymar; Mbappe, Kean.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments