No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “E mirëpres kolegun Ronaldo si virolog”, plas ironia pas postimit të CR7...

“E mirëpres kolegun Ronaldo si virolog”, plas ironia pas postimit të CR7 mbi tamponin!

Polemika rreth Cristiano Ronaldos nuk qetësohet. Në mëngjesin e sotëm, në fakt, sulmuesi i Juventusit kishte postuar një foto të tij në shtëpi, shoqëruar me komentin “tamponi është budallallëk!”

Koment poshtë postimit që më pas u hoq nga portugezi por që bëri bujë të madhe dhe hapi polemika. Kujtojmë që mbi CR7 është hapur hetim i madh pasi braktisi karantinën te Juventusi.

This image has an empty alt attribute; its file name is ronaldo.png

Ylli bardhezi sonte nuk do të luajë kundër Barcelonas.

Si përgjigje, Roberto Burioni, virolog dhe shkrimtar italian i shkencës: “Unë e mirëpres kolegun tim Cristiano Ronaldo në grupin e madh të virologëve. Ai do të jetë shumë i dobishëm në ndeshjen tjetër kundër okulistëve”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments