No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zidane në krizë me Real-in, gjigantët e Europës kontaktojnë francezin

Zidane në krizë me Real-in, gjigantët e Europës kontaktojnë francezin

E ardhmja e Zinedine Zidane te Real Madrid nuk është e sigurt pavarësisht fitores së Clasico-s dhe Paris Saint-Germain po provon të përfitojë nga kjo situatë.

Sipas El Chiringuito TV, drejtuesit e klubit francez kanë intensifikuar kontaktet me trajnerin francez për ta marrë këtë të fundit në Paris ku marrëdhënia me trajnerin aktual Tuchel nuk është nga më të mirat.

Nëse Zidane do të largohej nga Real Madrid, atëherë do të flitej menjëherë për një kthim në atdhe të trajnerit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments