No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Duro: Treguam veten kur u desh!

Duro: Treguam veten kur u desh!

Feronikeli ka fituar me rezultat të ngushtë ndaj Llapit për të marrë tre pikët e para pas plotë shtatë javësh.

Me një prononcim pas ndeshjes doli edhe trajneri i vendasëve, Klodian Duro.

Duro deklaratën e tij e koncentroi tek ndeshja dhe tek futbollistët e tij.

“Normalisht që ishte një ndeshje me një rival direkt, e ndeshje të tilla krijojnë edhe tension”

“Unë mendoj që kemi bërë një nga ato ndeshjet kur ekipet e mëdha tregojnë veten, unë do të uroja futbollistët e mi pasi nuk është e lehtë pas gjithë këtyre ndryshimeve të arrihet tek fitorja”

“Unë mendoj që çdo ekip ka nevojë për përmirësim, edhe pse jam i kënaqur me futbollistët që stërvis”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments