No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR U hodh shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës

U hodh shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës

Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës. Në këtë rreth janë përfshirë 10 skuadra të Ligës së Dytë dhe Ligës së Tretë, derisa ndeshjet do të zhvillohen këtë mesjavë.

Çiftet e rrethit të parë
E mërkurë
Sharri – Opoja, ora 13:00
Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00
Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00
Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00
Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments