No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lautaro Martinez “ngrin” tifozët e Interit mbi të ardhmen! “Kur të largohem...

Lautaro Martinez “ngrin” tifozët e Interit mbi të ardhmen! “Kur të largohem dua që…”

Pas shpërthimit pas zëvendësimit në Marassi kundër Genoa, Lautaro Martinez do të ketë menjëherë një shans për të rifituar qetësinë, mbase përmes aktivizimit në Ligën e Kampionëve.

“Demi” i Interit foli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Shakhtar Donetsk, ku sigurisht tema kryesore ishte rinovimi me zikaltërit.

Flitet shumë për rinovimin tuaj: nëse do të ishte mundësia të qëndronit gjithmonë te Inter, a do të thonit po sot?

“Unë punoj çdo ditë për të përmirësuar dhe fituar, jam i lumtur këtu te Inter. Dua të largohem nga Interi kur të jetë sa më lart, nesër nuk e di se çfarë ndodhë.

Sot, megjithatë, jam i lumtur këtu, tifozët duhet t’i falenderoroj, si dhe të gjithë ata që punojnë në klub “

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Recent Comments