No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Bledar Devolli prezantohet te Drenica, premton punë

Bledar Devolli prezantohet te Drenica, premton punë

Drenica ka prezantuar edhe zyrtarisht trajnerin e ri, Bledar Devolli.

Trajneri nga Shqipëria u prezantuar nga Ilir Veliqi, kryetar i KF Drenica.

Devolli premtoi punën dhe vetëm punë.

“Për mua nuk është me rëndësi kontrata të cilën do ta firmosi, për mua primare është që ta krijojë një karrierë të mirë në Drenicë”, tha mes tjerash Devolli, raporton Gazeta Olle.

Ai porosi klubet se për të marrë fitore në Skënderaj duhet të derdhin mund.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments