No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Batatina: Ky futbollist i Llapit vlen shumë!

Batatina: Ky futbollist i Llapit vlen shumë!

Klubi Futbollistik “Llapi” e ka shijuar fitoren e parë në Superligën e Kosovës pas shtatë ndeshjeve.

Kurse, njëri ndër futbollistët më në formë te skuadra llapjane është mesfushori gjilanas, Arbnor Ramadani.

Kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se Ramadanin nuk e ndërron me pesë mesfushorë tjerë.

“Arbnor Ramadanin nuk e ndërroj me pesë mesfushorë tjerë, ka shumë kualiteti dhe është shumë i rëndësishëm për Llapin”, ka thënë Batatina.

Ramadani deri më tani është golashënuesi më i mirë i skuadrës duke realizuar dy gola.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments