No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Klein për ndeshjen ndaj Feronikelit: Nuk ishte aspak e lehtë, ky është...

Klein për ndeshjen ndaj Feronikelit: Nuk ishte aspak e lehtë, ky është rezultat pozitiv për ne

Besa ka ndalur edhe Feronikelin (1-1), teksa ka mundur ta fitojë edhe gjithë ndeshjen.

Pejanët realizuan përmes Etnik Brutit në minutën e 58-të të ndeshjes, ndërkohë “industrialistët” barazuan në minutën e 71-të, përmes Marko Milickovic.

Pas këtij takimi, kryetrajneri i Besës, Jeroime Klein për “Art Sport” deklaroj se nuk ishte aspak e lehtë, por që është rezultat pozitiv për Besën.

“Ndeshja nuk ishte e lehtë. Ne tentuam të fitojme në pjesën e dytë, megjithëse dy skuadrat kishin mundesi të mira për të shënuar. Feronikeli është një skuadër e mirë dhe ne dhamë më të mirën e mundshem. Ky rezultat është pozitiv për ne, pasi që po bëjmë progres nga dita në ditë”, deklaroj Jeroime Klein.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments