No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Video: Super Gotze ndëshkon Granada-n me një predhë

Video: Super Gotze ndëshkon Granada-n me një predhë

Vazhdon momenti i mirë i Mario Gotze.

Pas golit të shënuar në kampionat kundër Zwolle-s, ish-kampioni i botës ka shënuar për PSV-në edhe në Europa League.

Holandezët, në fakt, e kanë mbyllur pjesën e parë kundër Granada-s në avantazh 1-0 falë një predhe të gjermanit në minutat e fundit të 45 minutave të para.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments