No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Batatina lajmërohet nga "zgafella"

Batatina lajmërohet nga “zgafella”

Është lajmëruar më në fund trajneri i Llapit, Tahir Batatina.

Batatina po kritikohet nga disa tifozë të Llapit, teksa po mbrohet fuqishëm nga tifogrupi “Legjendat”.

Batatina ka vendosur t’i kundërvihet kritikave me anë të një postimi.

Së fundmi, me anë të një postimi në “Facebook”, Batatatina ka shkruar në mes të tjerash se “betejat luftohen, ndërsa lufta fitohet”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments