No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lukaku: Po gabojmë shumë në mbrojtje!

Lukaku: Po gabojmë shumë në mbrojtje!

Romelu Lukaku shënoi dy gola mbrëmjen e sotme, por Interi nuk shkoi më shumë se barazimi 2-2 në “San Siro” përballë gjermanëve të M’Gladbach.

Zikaltrit e nisën me një pikë aventurën e këtij sezoni në Champions League, teksa bomberi belg nuk e fsheh zhgënjimin në prononcimin e dhënë pas ndeshjes.

Barazimin nuk e quaj një rezultat të mirë, pasi jemi në gjendje dhe i kemi mundësitë të bëjmë më shumë. Duhet të tregohemi më të fortë në aspektin psikologjik, por edhe në mbrojtje.

Pësuam dy gola për gabimet tona, por humbëm edhe shumë raste. Mund të kishim shënuar edhe gola të tjerë“, deklaroi për Sky Sport sulmuesi i ekipit italian. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments