No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Cristiano Ronaldo si ushtar, qethet me “model karantine”

Cristiano Ronaldo si ushtar, qethet me “model karantine”

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë i infektuar me Covid-19. Portugezi është ende në izolim të plotë dhe ai ka vendosur që të qëndrojë në shtëpinë e tij në Torino.

Përpos gripit, sulmuesi i bardhezinjve nuk e ka stopuar për asnjë ditë stërvitjen individuale. 35-vjeçari poston shpesh foto në “Instagram” gjatë momenteve kur ai ushtrohet dhe padyshim duke në një formë të jashtëzakonshme fizike.

Ronaldo me modelin e ri të flokëve

Në foton e fundit, Ronaldo ka ndarë me tifozët dhe modelin e ri të flokëve. CR7 ka vendosur të qethet qeros, pra model karantine. Në muajin mars kur bota ndaloi nga koronavirusi, ishte Georgina ajo që e qethi bashkëshortin e saj, moment të cilin çifti e postoi dhe në rrjetet sociale.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments