No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ademi falënderon KFOR-in britanik për vlerësimin

Ademi falënderon KFOR-in britanik për vlerësimin

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi i ka shprehur falënderime KFOR-it britanik, i cili e nderoi atë me vlerësim dhe mirënjohje për punën në FFK dhe bashkëpunimin me njësitet e forcave paqeruajtëse britanike.

“Falënderoj përzemërsisht KFOR-in e Britanisë së Madhe për vlerësimin dhe për bashkëpunimin me FFK-në rreth realizimit të projekteve, e sidomos për gatishmërinë e tyre që të bëjmë vepra të përbashkëta për komunitetin e futbollit të vendit tonë. Së shpejti do të fillojmë projektin e parë me ndihmën e KFOR-it të Britanisë së Madhe dhe atij të SHBA-së. Ju faleminderit!A.A.”, ka shkruar numri një i FFK-së, në profilin e tij në Facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Recent Comments