No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Sot luhen dy ndeshje në Superligë

Sot luhen dy ndeshje në Superligë

Java e shtatë e Superligës hapet sot me dy ndeshje që luhen në Skënderaj dhe Brestovik të Pejës.

Në stadiumin “Bajram Aliu”, takohen skuadrat kuqezi, Drenica dhe Arbëria e Dobrajës.

Në Pejë, Llapi udhëton për të synuar fitoren e parë në Superligë, ku e pret Besa e Pejës.

Të dyja takimet fillojnë në ora 14:00

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments