No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Solskjaer e zgjedh kapiten kundër PSG-së, reagimi i Fernandes bëhet viral (Video)

Solskjaer e zgjedh kapiten kundër PSG-së, reagimi i Fernandes bëhet viral (Video)

>Ka bërë xhiron e rrjetetve sociale reagimi i Bruno Fernandes, mesfushor i Manchester United, në momentin që Ole Gunnar Solskjaer ka lajmëruar se ai do të jetë kapiten për ndeshjen e Champions League të mbrëmjes së sotme.

Futbollisti ka thënë se ndihej i nderuar, por shprehja e fytyrës së tij, në momentin e lajmërimit të trajnerit ka lënë të kuptohet e kundërta…

Jo të gjithë e kanë pritur mirë reagimin e portugezit. Fillimisht për ngërdheshjen e bërë nga Fernandes në momentin që ka mësuar vendimin e trajnerit, dhe së dyti për disa qëndrime që nuk janë konsideruar të denja për një kapiten nga ana e disa tifozëve.

Të shohim si do të jetë kjo “herë e parë” për të.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments