No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mbappe larg Parisit, dy gjigantët e Europës nisin garën!

Mbappe larg Parisit, dy gjigantët e Europës nisin garën!

Real Madridi dhe Liverpooli po punojnë për të firmosur me futbollistin e PSG, Kylian Mbappe. Futbollisti i ri do të largohet nga Franca për të ndryshuar atmosferë dhe po mendon për të ardhmen.

21-vjeçari u ka bërë me dije drejtuesve se do të largohet nga ekipi. Real Madridi dhe Liverpooli kanë hedhur sytë nga Parisi për të rrëmbyer lojtarin e ri.

Kampioni i botës synon që të fitojë Champions Leaguen këtë vit me francezët dhe më pas të largohet drejt një ekipi tjetër, ku të ketë mundësinë të fitojë dhe Topin e Artë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Joshua: Fury do të mbetet duarthatë, titujt do të jenë të mitë

Boksieri britanik Anthony Joshua u shpreh se patrioti i tij Tyson Fury nuk do të heqë në asnjë mënyrë dorë nga sfida e madhe...

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Recent Comments