No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Emery zbulon të vërtetë mbi Mbappe: Kur isha te PSG…

Emery zbulon të vërtetë mbi Mbappe: Kur isha te PSG…

Kylian Mbappe dhe Real Madrid duket se do të jenë bashkë një ditë.

Jo vetëm zërat e zakonshëm të merkatos, por tani ka ardhur edhe një zbulim nga një njeri që ka punuar me sulmuesin te PSG: Unai Emery.

Trajneri i Villarreal ka folur për Radio Marca pikërisht për klubin francez dhe yllin e tij.

“Kur isha te Parisi, Mbappe po mendonte seriozisht të shkonte te Real-i”, ka pranuar Emery, që ka drejtuar pSG-në nga 2016-ta në 2018 -ën.

Aryseja është e thjeshtë: “I pëlqen shumë ai klub dhe ai ishte shumë entuziast në atë për mundësinë se një ditë do të vishte fanellën blanca”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments