No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kqiku: Po na mungojnë tifozët

Kqiku: Po na mungojnë tifozët

Futbollisti i talentuar i Gjilanit, Edison Kqiku ka thënë se derbit sot përveç golave i munguan edhe tifozët.
“Tifozët po mungojnë, sepse ata ia japin hijeshinë derbit, kur janë tifozët, edhe futbollistët janë më gjaknxehtë”, ka thënë Kqiku në “Dueli Sportiv”. 

Kampioni aktual është i dyti në tabelë me 10 pikë pas katër ndeshjeve, duke mbetur gjashtë pikë prapa liderit Ballkani që ka gjashtë ndeshje. Gjilani pas gjashtë ndeshjeve ka nëntë pikë në pozitën e tretë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Barcelona – Getafe, formacionet zyrtare

Barcelona kërkon afrimin me pikë te Atletico Madridi dhe Real Madridi në garën për titull. Barcelona sonte ndeshet me...

Andi Lila tregon mënyrën e jashtëzakonshme si i motivoi De Biasi para ndeshjes me Serbinë!

Detaje mjaft interesante tregoi sot Andi Lila në intervistën me Ermal Peçi në ‘Abc e Pasdites’. I dini prapaskenat...

Dallku: Për Dukagjinin primare është Superliga

Skuadra e Dukagjinit të Klinës tashmë e ka mësuar rivalin në finalen e Kupës së Kosovës. Ekipi nga Klina...

Recent Comments