No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pirlo me 5 mungesa, ja skuadra anti- Crotone. Kthehet Dybala, në listë...

Pirlo me 5 mungesa, ja skuadra anti- Crotone. Kthehet Dybala, në listë dhe Vrioni

Juventusi do të kthehet të luajë në Serie A sonte, pas angazhimeve të ekipeve kombëtare dhe fitores në tavolinë kundër Napolit. Andrea Pirlo, megjithatë, e gjen veten pa pesë lojtarë, që potencialisht janë startues në ekipin e tij.

Kjo është lista e lojtarëve të thirrur nga trajneri bardhezi: Szczesny, Chiellini, Arthur, Morata, Dybala, Danilo, Cuadrado, Bonucci, Chiesa, Rabiot, Demiral, Bentancur, Pinsoglio, Bernardeschi, Frabotta, Portanova, Vrioni, Kulusevski, Rafia, Peeters dhe Buffon.

Sikurse shihet, rikthehet Paulo Dybala, i cili mund të luajë në ndeshjet në vazhdim. Bernardeschi, gjithashtu është kthyer, i gatshëm për ndonjë zëvendësim në pjesën e dytë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments