No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pas infektimit të CR7 me COVID-19 Kylian Mbappe është në rrezik pas...

Pas infektimit të CR7 me COVID-19 Kylian Mbappe është në rrezik pas kontaktit me Ronaldon

Kylian Mbappe përjetoi një nga ndeshjet më të rëndësishme të karrierës së tij kur u përball Franca me Portugalinë (0-0). Sulmuesi i PSG luajti kundër idhullit të tij, Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi i kampionëve të Francës pati një takim të përzemërt me sulmuesin 35-vjeçar. Afrimiteti i tij me legjendën e futbollit botëror ka rritur frikën për një infektim të Mbappesë.

Lojtari u prek më herët nga COVID-19 dhe ky virus mund t’i rikthehet sërish. Lojtari do të testohet menjëherë nga Franca, ashtu si lojtarët e tjerë të “Gjelave”.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Recent Comments