No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befasi te Real-i, Juventus dhe PSG nisin garën

Befasi te Real-i, Juventus dhe PSG nisin garën

Real Madrid dhe Sergio Ramos rrezikojnë t’i thonë lamtumirë një ri-tjetrit.

Sipas El Chiringuito TV, qendërmbrojtësi i Merengues nuk ka marrë asnjë telefonatë nga klubi për rinovimin e kontratës dhe mund të mendojë të largohet nga Madridi në fundin e sezonit.

Kontrata e Ramos skadon në qershorin e 2021-shit dhe, në rast se nuk do të rinovohet, spanjolli mund të vendosë të gjejë një skuadër të re.

Në Spanjë janë të bindur se Juventus dhe Paris Saint-Germain janë dy alternativat më të vlefshme.

Rroga e lartë e kapitenit të Los Blancos mund të jetë një nga arsyet pse pronari Perez mund të vendosë t’i thotë lamtumirë një nga flamujve më të rëndësishëm të historisë së klubit.

Muajt e ardhshëm do të jenë vendimtarë. Sergio Ramos pret Real Madrid-in, por po shikon edhe përreth…

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments