No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A Balotelli ende pa skuadër

Balotelli ende pa skuadër

Mario Balotelli, ende pa një ekip. Pas ndarjes nga Brescia, sulmuesi nuk ka gjetur akoma një strehim të ri dhe koha po kalon shpejt. Ai po stërvitet, por ndërkohë kampionati ka filluar. Javët e fundit është folur për kalimin e tij te Genova ose Spezia, por nënshkrimi nuk është bërë ende. Megjithatë,  Mario është i qetë: “Pas disa javësh do të nënshkruaj, jam i qetë”. Këto janë fjalët e Balos, i cili foli për “Grande Fratello Vip”, për të befasuar vëllanë e tij Enock, që është brenda shtëpisë.

E ardhmja e Balotellit ende duhet të deshifrohet me menaxherin e tij, Mino Raiola, i cili po kërkon një skuadër. Genoa dhe Benevento duket se kanë hequr dorë, ndërsa Spezia ende ëndërron për Balotellin. Pista që të çon jashtë Italisë është gjithashtu e vlefshme, por ende asnjë ekip nuk ka treguar interes të fortë për sulmuesin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments