No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ditë zie në shtëpinë e Francesco Totti. Babai i tij, Enzo, ka humbur jetën në moshën 76-vjeçare. Ai ishte infektuar me COVID-19 dhe nuk e ka fituar dot betejën, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve në spitalin “Lazzaro Spallanzani”.

Babai i legjendës së Romës kishte pasur edhe probleme të tjera shëndetësore. Disa vite më parë ai ishte goditur nga një atak kardiak dhe nuk kishte mundur të ndiqte më pas ndeshjet e të birit të tij në stadium.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments