No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ditë zie në shtëpinë e Francesco Totti. Babai i tij, Enzo, ka humbur jetën në moshën 76-vjeçare. Ai ishte infektuar me COVID-19 dhe nuk e ka fituar dot betejën, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve në spitalin “Lazzaro Spallanzani”.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1315669813684043789&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fabcnews.al%2Fishte-infektuar-me-covid-19-legjenda-e-italise-humb-njeriun-e-dashur%2F&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Babai i legjendës së Romës kishte pasur edhe probleme të tjera shëndetësore. Disa vite më parë ai ishte goditur nga një atak kardiak dhe nuk kishte mundur të ndiqte më pas ndeshjet e të birit të tij në stadium. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments