No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E FUNDIT: Tjetër lojtar pozitiv tek Interi, Conte në ankth para Milanit!

E FUNDIT: Tjetër lojtar pozitiv tek Interi, Conte në ankth para Milanit!

Interi ka konfirmuar se një tjetër futbollist është prekur nga COVID-19. Zikaltrit kanë bërë me dije se Ashley Young nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Antonio Conte për ndeshjen derbi ndaj Milanit.

“Interi bën me dije se Ashley Young është prekur nga COVID-19. Teste tregoi se mbrojtësi ishte prekur. Futbollisti anglez është i izoluar në shtëpinë e tij”. – shkruajnë zikaltrit.

Conte ka shumë probleme para ndeshjes me Milanin, pasi Young nuk është i vetmi që është testuar pozitiv. Alessandro Bastoni, Milan Skriniar, Radja Nainggolan, Roberto Gagliardini dhe Ionut Radu janë pozitivë dhe mungojnë për shkak të COVID-19.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments