No menu items!
Ballina KRYESORE Liga e Kombeve: Ndeshje interesante në Ligën A, C dhe D

Liga e Kombeve: Ndeshje interesante në Ligën A, C dhe D

Në Ligën e Kombeve sot zhvillohen ndeshjet e para të xhiros së tretë në fazën e grupeve.

Tifozët e futbollit, do të kenë mundësinë të shohin ndeshjet nga Liga A, grupi 4, dhe nga Liga C dhe D.

Spanjë – Zvicër dhe Ukrainë – Gjermani, janë ndeshjet nga Liga A.

Në Ligën C takohen Luksemburg – Qipro dhe Mali i Zi – Azerbajxhan.

Liga D sjellë përballjet Ishujt Faroe – Letoni dhe Andorra – Malta.

Ndeshje tjetër që zhvillohet sot është ajo mes Litenshtajnit dhe Gjibraltarit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments