No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Deklarata shokuese e pronarit të agjensisë për çifte: CR7 pëlqen meshkujt, femrat...

Deklarata shokuese e pronarit të agjensisë për çifte: CR7 pëlqen meshkujt, femrat i përdor si maskim

Futbollisti Cristiano Ronaldo i ka çmendur femrat në të gjithë botën me pamjen e tij. Ai konsiderohet si një nga meshkujt më të dëshiruar. Megjithëse ka qenë në një lidhje afatgjatë me Georgina Rodriguez, kohët e fundit, në mediat e huaja, janë shfaqur informacione që zbulojnë të dhëna shokuese. Konkretisht, pretendohet se ai pëlqen meshkuj më të rinj se vetja.

Petr Listerman, pronari i agjencisë VIP për bashkimin e çifteve, foli për mediat ruse në lidhje me jetën dashurore të portugezit CR7 dhe theksoi se ai kishte qenë me Irina Shayk vetëm që të fshihte prirjen seksualite të tij. Listerman pretendon se Ronaldo është dikushi që në të vërtetë i do meshkujt dhe se dikur ka parë për djem të rinj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments