No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Vedat Muriqi mesazh shokëve: Zemrën e kemi me ju!

Vedat Muriqi mesazh shokëve: Zemrën e kemi me ju!

Vedat Muriqi është mungesa më e madhe e Kosovës në sfidën ndaj Maqedonisë.

Futbollisti edhe pse kishte lejen e Lazios, nuk ka mundur t’i bashkohet Kosovës shkaku i gjendjes fizike të tij, që së fundi ka kaluar një lëndim.

Tani anëtari i ri i Lazios, ka dërguar një mesazh për djemtë e Kosovës, që sonte luajnë ndaj Maqedonisë.

“Suksese djem. Unë dhe gjithë Kosova zemrën e kemi me ju”, ka shkruar Muriqi në Instagram.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45.

Po

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments