No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Te Napoli bie pak frika! Të gjithë tamponat e bëra këtë mëngjes për anëtarët e grupit të Napolit kanë rezultuar negative për Covid-19. Vetëm tamponi i Stanislav Lobotka mungon, i cili ende nuk është përpunuar. Një futbollist që i përket skuadrës Primavera është pozitiv me Covid-19.

Enrico Fedele, gjithashtu komentoi historinë e Juventus-Napoli: “U bllokuam. Dhe kur kjo do të thotë se kishte mungesë të arsyes së përbashkët. Në të dy palët. Por ndeshja mund të shtyhej, do të ishte zgjedhja më e arsyeshme”.

Sakaq, Genoa informon se asnjë nga 17 lojtarët tashmë pozitivë në testin Covid-19 nuk është kthyer ende negativ aktualisht.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments