No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Merkato nuk është mbyllur, dy klube italiane duan ish-yllin e Juventus-it

Merkato nuk është mbyllur, dy klube italiane duan ish-yllin e Juventus-it

E ardhmja e Mario Manduzkic mund të jetë akoma në Itali.

Pavarësisht se merkato e verës është mbyllur më 5 tetor, lojtarët pa ekip mund të nënshkruajnë akoma me skuadrat e Serisë A. Kroati duke se është ideja e fundit e dy klubeve italiane.

Për kthimin e Mario Mandzukic në Itali flitet prej kohësh. Ish-sulmuesi i Juventus-it mund t’i bëjë punë të paktën dy skuadrave të Serisë A.

Sipas zërave, Fiorentina dhe Sampdoria janë shumë të interesuara për lojtarin që vjen nga eksperienca tek Al Duhail, klubi i tij i fundit.

Duhet kuptuar nëse kroati do të vendosë të ulë kërkesat për rrogën 6 milionë euro që fitonte tek Al Duhail. Nëse do ta bëjë, atëherë operacioni mund të realizohet.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments