No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Te Napoli bie pak frika! Të gjithë tamponat e bëra këtë mëngjes për anëtarët e grupit të Napolit kanë rezultuar negative për Covid-19. Vetëm tamponi i Stanislav Lobotka mungon, i cili ende nuk është përpunuar. Një futbollist që i përket skuadrës Primavera është pozitiv me Covid-19.

Enrico Fedele, gjithashtu komentoi historinë e Juventus-Napoli: “U bllokuam. Dhe kur kjo do të thotë se kishte mungesë të arsyes së përbashkët. Në të dy palët. Por ndeshja mund të shtyhej, do të ishte zgjedhja më e arsyeshme”.

Sakaq, Genoa informon se asnjë nga 17 lojtarët tashmë pozitivë në testin Covid-19 nuk është kthyer ende negativ aktualisht.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments