No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Wanda Nara di si të provokojë

Wanda Nara di si të provokojë

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, nuk nguron të provokojë në rrjetet sociale. Bukuroshja shpesh poston foto nga përditshmëria e saj, ku nuk mungojnë fotot e nxehta.

Këtë herë Wanda ka zgjedhur të postojë një foto nga tualeti dhe duket qartë se është më në formë se kurrë. “Ngjyra ime e preferuar”, shkruan ajo për të brendshmet e saj, ndërkohë që pasqyra pas saj e ndihmon të tregojë edhe të pasmet.

Sulmuesi i PSG-së është me fat që e ka në krahë Wandën, e cila njëkohësisht është dhe agjentja e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali kthehet te fitorja, një super Benzema nderon Zidane

Real Madridi u rikthye te fitorja në transfertë kundër Alavesit për 4-1. Ekipi madrilen u rikthye te fitorja pas shumë problemeve dhe eliminimit nga...

Shpërthen Koeman: Nëse nuk ju pëlqen, ndërroni trajner

Barcelona, pasi ka humbur Superkupën e Spanjës dhe ka rrezikuar shumë në Kupën e Spanjës, kthehet të përqendrohet në kampionat. Nuk është kurrë një moment...

Ibrahimovic: Sot na kanë munguar shumë gjëra

Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi i Milan-it, ka dhënë një intervistë për Sky pas humbje me Atalanta-n. “Sot kanë munguar shumë gjëra. Tani është e rëndësishme të...

Pioli shpjegon çfarë ndodhi kundër Atalantas dhe përgatitet për një natë pa gjumë

“Besoj se është e vetmja skuadër që nuk kemi arritur ta mundim. Atalanta e ka merituar fitoren. Ne e nisëm shumë mirë, është për...

Recent Comments