No menu items!
Ballina KRYESORE Drita fiton me përmbysje në Drenas

Drita fiton me përmbysje në Drenas

Skuadra kampione në fuqi, Drita ka arritur fitore të madhe në udhëtim te Feronikeli.

Kampionët kanë fituar me rezultat të ngushtë 1-2.

Ndeshja u karakterizua me raste të shumta nga të dy taboret.

Të parët kaluan në epërsi skuadra vendase me golin e Mendurim Hotit pas gabimit trashanik të Faton Malokut. Kurse dy gola për ‘bardhekaltërit’ i shënuan Astrit Fazliu dhe Kastriot Rexha.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments