No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Napoli nuk lejohet të udhëtojë, Juventus merr vendimin e pabesueshëm

Napoli nuk lejohet të udhëtojë, Juventus merr vendimin e pabesueshëm

Një tjetër befasi në Serinë A.

Pas lajmit se Napoli nuk është lejuar të udhëtojë drejt Torinos nga autoritetet lokale për ndeshjen e mbrëmjes së nesërme kundër Juventus-it, kjo e fundit ka dalë me një komunikatë zyrtare.

Kjo ka qenë komunikata e klubit bardhezi: Juventus Football Club komunikon se Skuadra e Parë do të zbresë në fushë për ndeshjen Juventus-Napoli nesër në orën 20:45, siç është parashikuar nga kalendari i Lega-s së Serisë A.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments