No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Atletico Madrid “ngec” përsëri dhe shkruan historinë

Atletico Madrid “ngec” përsëri dhe shkruan historinë

Atletico Madrid ka zhgënjyer përsëri. Skuadra e Diego Simeone-s, pas barazimit pa gola në fushën e Huesca-s, ka marrë të njëjtin rezultat në shtëpi kundër Villarreal-it.

Kjo është hera e parë në historinë e La Liga-s që Atletico Madrid ka barazuar 0-0 dy nga tri ndeshjet hapëse të kampionatit.

Zhgënjen përsëri edhe Luis Suarez, që nuk ka arritur të lërë shenjë në 70 minutat që ka qenë në fushë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments