No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Reali shpëton nga dështimi i sulmit, 3 ekipe pas Jovic!

Reali shpëton nga dështimi i sulmit, 3 ekipe pas Jovic!

Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic, do të largohet nga Real Madridi, pavarësisht se ende nuk po shkëputet nga “Los Blancos”. Serbi dëshiron që të luajë rregullisht dhe kampionët nuk ja japin këtë mundësi.

Agjenti i Jovic, Fali Ramadani, ka bërë me dije se nuk dëshiron që lojtari i tij të mbetet në Madrid. Ai ka 3 ekipe që e ndjekin dhe e duan në formë huazime.

Bazuar te fjalët e Ramadanit, Roma, Inter dhe Manchester United e duan në skuadë. Kampionët duan që ta shesin dhe jo ta huazojnë në skuadra të tjera.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments