No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Manchester United në sulm për yllin e Barcelonës, spanjollët duan ta shesin

Manchester United në sulm për yllin e Barcelonës, spanjollët duan ta shesin

Nuk ka më dyshime, Manchester United do të rrëmbejë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. “Djajtë e kuq” besojnë se sulmuesi problematik do t’i zgjidhte shumë punë.

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer e ka ndër të preferuarit e tij, prandaj e do me patjetër në skuadër. Barca nga krahu tjetër nuk dëshiron që ta huazojë, por do ta shesë direkt.

23-vjeçari nga krahu tjetër nuk dëshiron të lëvizë. Ai ndihet mirë me ish-kampionët e Spanjës dhe dëshiron të vazhdojë karrierën te blaugranët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments