No menu items!
Ballina KRYESORE Llapi e konfirmon Batatinën edhe pas tri humbjeve radhazi

Llapi e konfirmon Batatinën edhe pas tri humbjeve radhazi

KF Llapi ka hedhur poshtë pretendimet se Orges Shehu mund të jetë trajner i tyre.

Në media të ndryshme në Kosovë gjatë ditës së djeshme është raportuar se Orges Shehu do të pasojë Tahir Batatinën në bankinën e Llapit.

Llapi ka nisur si mos më keq sezonin e ri në Superligë, duke pësuar tri humbje në po kaq ndeshje.

Përmes një komunikate për shtyp, KF Llapi deklaruar se Orges Shehu ka qenë i pranishëm në ndeshjen kundër Ballkanit, por jo në lidhje me angazhimin në shtabin teknik.

Komunikata e Llapit, pa ndërhyrje:

Duke i parë shkrimet e mbrëmjes së djeshme (30.09.2020) në lidhje me pozicionin e trajnerit të K.F. Llapi, pra spekulimet dhe gënjeshtrat kinse trajneri Orges Shehi do të marrë drejtimin e klubit, REAGOJMË dhe mohojmë të gjitha këto shkrime dhe ju njoftojmë se nuk ka asgjë të vërtetë në këtë drejtim.

Trajneri në fjalë, Orges Shehi është e vërtetë se ishte dje në ndeshjen Llapi – Ballkani, por jo në lidhje me angazhimin në shtabin teknik, por ishte në vëzhgim të të disa futbollistëve të rinj të klubit.

Andaj edhe një herë, lusim mediat elektronike dhe të shkruara që për çdo informacion të kontaktojnë zyrtarët e klubit tonë të cilët në çdo moment janë të gatshëm të ofrojnë informacione në lidhje me klubin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments