No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lampard humb durimin, nxjerr 3 lojtarë në shitje!

Lampard humb durimin, nxjerr 3 lojtarë në shitje!

Chelsea i trajnerit Frank Lampard nuk do të ketë vetëm afrime të bujshme. Numri një i stolit ka publikuar dhe listën e lojtarëve që nuk i do më në skuadrën e tij.

Ai ka listuar 3 emra që do t’i largojë nga skuadra. Mbrojtësi Marcos Alonso, gjermani Antonio Rudiger dhe mesfushori Ruben Loftus-Cheek mund të largohen nga ekipi këtë merkato vere.

Ata duket se nuk do të kenë hapësira në vazhdim, prandaj duan që të kalojnë te një tjetër klub. Tekniku ka dhënë miratimin e tij për t’i larguar, prandaj mbetet vetëm të shihet në vazhdim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments