No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E KRYER: Interi e pagoi 20 mln euro, Interi i fut shqelmin!...

E KRYER: Interi e pagoi 20 mln euro, Interi i fut shqelmin! Huazohet sërish dështimi zikaltër

Henrique Dalbert drejt Rennes: anësori brazilian është një hap larg kthimit në Ligue 1. Konfirmimi erdhi direkt nga drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, i pranishëm në prezantimin e librit nga Gianluca Di Marzio:

“Po, e konfirmoj”, u përgjigj drejtuesi! Sakaq, pyetjes nëse “një transferim ky që mund të favorizojë Interin në sulmin ndaj Marcos Alonso?” Ausilio iu përgjigj me një “nuk e konfirmoj”, duke u larguar në këtë rast me një buzëqeshje.

Dalbert verso il Rennes, l'Inter conferma | Primapagina | Calciomercato.com

Formula – Huazim me të drejtën e blerjes: kjo është formula me të cilën Rennes në orët e fundit mbylli transferimin nga Interi të Dalbert, mbrojtës brazilian. Futbollisti i lindur në vitin 1993, shkruan “RMC Sport”, do të jetë në Francë këtë mbrëmje dhe do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore nesër në mëngjes.

Dalbert u ble nga Interi te Nice për 20 mln euro por dështoi totalisht dhe pas huazimit te Fiorentina u kthye, duke mos u mbajtur nga Conte.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments