No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tjetër dështim për United, refuzohet oferta 100 milionë euro

Tjetër dështim për United, refuzohet oferta 100 milionë euro

Borussia Dortmund nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Jadon Sancho.

Negociatat për të arritur te sulmuesi anglez po marrin formën e një telenovelë të vërtetë të merkatos.

Sipas Sky Sports UK, Manchester United duket se ka ofruar 100 milionë euro për lojtarin, por klubi gjerman i ka refuzuar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments