No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

Amazon gjithashtu vë bast për të drejtat televizive për të transmetuar ndeshjet e Champions League në Itali.

Prezantimi dy-ditor nga UEFA për tenderin për imazhet për periudhën tre-vjeçare 2021-2024 është hapur që dje, ofertat e detyrueshme priten për 12 tetor.

Dhe, sipas raportimit nga Milano Finanza, kompania Seattle do të ishte midis palëve të interesuara. Amazon, në veçanti, do të konkurronte me Sky, por nuk do të ishte i vetmi: Rai dhe Mediaset, si dhe DAZN, TIM dhe Eurosport, do të ishin gjithashtu të gatshëm për të konkurruar.

Për momentin, Netflix është jashtë konkurrencës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bashkimi zyrtarizon trajnerin e ri

Bashkimi ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Skuadra nga Prizreni ka bërë të ditur se në pjesën e mbetur të edicioni trajner do...

Morina i kënaqur me 1 pikë, vlerëson angazhimin e lojtarëve

Formë jo të mirë nuk ka as skuadra e Arbërisë në stinorin pranveror. Dy barazime, dy humbje e një fitore e kanë të udhëhequrit...

Batatina kritik; Prishtinës nuk i ka hije ta zhagisë lojën!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin kundër Prishtinës, por edhe me lojën që kryeqytetasit e aplikuan. Ai ka thënë...

Ramadani: Në fund e shohim nëse do ta fitojmë titullin

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani, e ka vlerësuar shumë të vështirë ndeshjen kundër Llapit, pavarësisht fitores 2:0. Ai e sheh garën shumë të fortë për...

Recent Comments