No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA FRIKË NË BAVARI, dëmtohet sulmuesi i Bayern Munchen!

FRIKË NË BAVARI, dëmtohet sulmuesi i Bayern Munchen!

Një lajm i keq për ekipin e Bayern Munchen, pasi sulmuesi Leroy Sane. Lojtari i ardhur nga ekipi i Manchester City-t mori një goditje dhe do të mungojë relativisht gjatë.

Gazetari i Bild, Christian Falk, bën me dije se futbollisti do të qëndrojë rreth 3-4 javë jashtë fushave. Një goditje jo e vogël për trajnerin Hansi Flick.

Bayerni pësoi një humbje të rëndë ndaj Hoffenheim me rezultatin 4-1. Një shkundje për kampionët e Gjermanisë që po bënin gjithçka mirë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Recent Comments