No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA E BUJSHME TE BAYERN: Dëmtohen dy yjet e ekipit përpara Superkupës ndaj...

E BUJSHME TE BAYERN: Dëmtohen dy yjet e ekipit përpara Superkupës ndaj Dortmund!

Menjëherë probleme te Bayern Mynih. Trajneri Hansi Flick, i cili foli sot në një konferencë shtypi në prag të Superkupës së Gjermanisë kundër Borussia Dortmund, u përqendrua në kushtet e Leroy Sané dhe David Alaba:

“Alaba ka probleme muskulore, ne duhet të shohim se si zhvillohet gjendja e tij. Sa i përket Sané është i dëmtuar dhe ne shpresojmë që ai do të kthehet pas pushimit të ekipit kombëtar. Ai ka një dëmtim kapsular në gju”.

Për Sane flitet për një mungesë nga 3-4 javë jashtë fushave të blerta. Nuk është hera e parë që gjermani dëmtohet pasi deri tani në karrierë Sane ka pasur shumë dëmtime të tjera, duke filluar nga ai i rëndi me Manchester City.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments