No menu items!
Ballina KRYESORE Arbëria nuk dorëzohet, merr 1 pikë edhe ndaj Feronikelit

Arbëria nuk dorëzohet, merr 1 pikë edhe ndaj Feronikelit

Skuadra e promovuar në elitë në këtë edicion, Arbëria nga Dobraja, vazhdon të befasojë për të mirë në këtë fillim të kampionatit. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina në ndeshjen hapëse të javës së 4-t në Superligë ka arritur ta mbajë portën të paprekur në duel me Feronikelin, duke arkëtuar pikën e 8 në këtë edicion. Dy mundësitë më të mira në ndeshjen e zhvilluar në “Agron Rama” në Obiliq i patën Greca dhe Hoxha, por që nuk arritën të gjejnë rrugën e golit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments