No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani merkato në Angli, rritet oreksi i kuqezinjëve!

Milani merkato në Angli, rritet oreksi i kuqezinjëve!

Milani po mendon për një mbrojtës të djathtë. Lojtari i Tottenhamit, Serge Aurier, nuk po kalon një periudhë të mirë dhe ka probleme të thella me trajnerin Jose Mourinho.

Tekniku portugez nuk do e kishte problem që të largohej, ndërsa futbollisti nga Bregu i Fildishtë do të luajë. Kuqezinjtë janë gati që të investojnë për kartonin e lojtarit.

Italianët e kanë nisur mirë sezonin me dy fitore dhe ekipi i trajnerit Stefano Pioli mund t’i habisë të gjithë duke luftuar për kampionat. Afrimi i Aurier do të ishte një vlerë e shtuar për italianët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments